Czarno biała i w kolorze - book

Recenzje książek

KATARZYNA BONDA - "CZERWONY PAJĄK"

CZERWONY PAJĄK.jpg

Na "czerwonego pająka" dłuższą chwilę poczekamy ale póki co, miejsce w rzędzie dla 4 tomu już mam :) CZTERY ŻYWIOŁY muszą być razem.

Przeczytałam kilka dni temu, debiut literacki BONDY "Sprawa Niny Frank". Dużo w tym wszystkiego: i humoru, i horroru, i makabreski i groteski nawet, ale przede wszystkim jest tam początek historii profilera psychologa śledczego Huberta Meyera. WAŻNY jest również początek pisarski Katarzyny Bondy. Moim zdaniem od tamtej książki, nieprawdopodobnie wiele się zmieniło w jej pisaniu ale już w tej książce można dostrzec potencjał i pasję, to rozedrganie twórczo-artystyczne. Uwielbiam to i doceniam. Jeszcze przede mną dalsza część serii "FLORYSTKA" i "TYLKO MARTWI NIE KŁAMIĄ". Przeczytam wszystko, bo Bonda daje mi to czego szukam. I w zasadzie jestem pewna, że każda kolejna jej książka, którą wezmę do ręki będzie mnie ciekawiła w mniejszym czy większym stopniu. Ale z pewnością nie będzie to ani nudna ani zakłamywana historia. Bonda jest szczera aż do bólu i uwielbia dzielić się z czytelnikiem tym co wie, na pewno. Wyobraźni jej oczywiście nie brakuje ale we wszystkim w każdym napisanym zdaniu czuć, że każde słowo, ma swoją moc i znaczenie. Nie dość że utalentowana i piekielnie inteligentna, to jeszcze, a może zwłaszcza piękna! Szczerze mowiąc; na bieżąco patrzę, podziwiam i czytam. Tu i tam. Naprawdę chętnie. Wam też polecam. Czytajcie, naprawdę warto!

zrzut.png

O tak! zdecydowanie POLSKIE PISARKI SĄ SEXY. Osobiście marzy mi się książka erotyczna napisana właśnie przez Bondę. Jestem pewna że zrobiłaby to fenomenalnie! I czuję że kiedyś i to zdarzy się... 

Na CZERWONEGO PAJĄKA poczekamy co najmniej rok ale już dziś czuję, przeczuwam, że będzie to powieść wybitna i kto wie, może będzie w niej erotyzm??? Hmmm... okaże się. Czekam :)